O ZNAČCE

Historie

Značka Cif byla poprvé uvedena na trh v roce 1967 ve Francii, a to v podobě Cif krémů, které pro Vás vyrábíme dodnes. Úspěšný koncept se poté rozšířil nejen přes celou Evropu, ale také do zbytku Světa.

Kombinace efektivní čistící síly a péče o povrch byla v té době pro zákazníky šokující. Cif krém nabízel spotřebitelům logické řešení pro jejich každodenní dilema a vytvořil tak nový segment na trhu.

V devadesátých letech pak byla na trh uvedena i citrónová varianta Cif krému, ale originální složení zůstalo zachováno. První Cif spreje se v obchodech objevily už v roce 1989 a Cif pěna za další tři roky. Výroba obou inovací však byla zastavena asi po třech letech od jejich vzniku. Později se Cif k těmto šikovným produktům opět vrátil.

Po celou dobu své existence je Cif vnímán jako inovativní značka, která se snaží hospodyňkám ulehčit úklid, protože domov má být o bydlení, nikoliv o uklízení.

Udržitelný rozvoj

Jsme zapojeni do dobrovolné iniciativy mezinárodní asociace A.I.S.E., která propaguje udržitelný rozvoj mezi firmami.

Jako součást programu se zavazujeme, že jsou všechny naše výrobky bezpečné pro použití a jsou vyráběny bezpečným způsobem s co nejefektivnějším využitím chemických a přírodních zdrojů, jako například vody, abychom pomohli chránit životní prostředí.

Více na: http://www.unilever.cz/sustainable-living-2015/