Řešení pro vás

Žaluzie

Cif Univerzální Odmašťovač zvládne díky účinnému složení Multi Active System odstranit špínu a mastnotu i ze žaluzií na oknech.

Kachličky aj.

Na zašlou špínu ve vaně, umyvadle či sprchovém koutě použijte vysoce účinný Cif Cream, který je zároveň šetrný k čištěnému povrchu. Je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt a sklokeramiku. Pro čištění špatně dostupných míst, jako jsou například vnější strana umyvadla, sprchové kouty, kohoutky, nebo spáry mezi kachličkami, použijte Cif Koupelna Ultrafast čisticí sprej nebo univerzální sprej Cif Actifizz. Na vodní kámen usazený v odtoku a na kohoutcích použijte Cif Power & Shine Kouplna. Nastříkejte na povrch, nechejte chvíli působit a poté setřete.

Podlahy

Podlahu v koupelně dokonale umyjete s Cif Brilliance na podlahu. Přidejte 3 víčka Cifu Brilliance do 5 litrů vody. Setřete podlahu a neoplachujte. Pokud potřebujete z podlahy odstranit usazenou špínu, nalijte přípravek na houbičku a aplikujte přímo na znečištěný povrch. Poté opláchněte.

Vana, sprcha a umyvadlo

Na zašlou špínu ve vaně, umyvadle či sprchovém koutě použijte vysoce účinný Cif Cream, který je zároveň šetrný k čištěnému povrchu. Je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt a sklokeramiku. Pro čištění špatně dostupných míst, jako jsou například vnější strana umyvadla, sprchové kouty, kohoutky, nebo spáry mezi kachličkami, použijte Cif Koupelna Ultrafast čisticí sprej nebo univerzální sprej Cif Actifizz. Na vodní kámen usazený v odtoku a na kohoutcích použijte Cif Power & Shine Koupelna. Nastříkejte na povrch, nechejte chvíli působit a poté setřete.

Zrcadla

Cif Okna a sklo Ocean čisticí sprej rychle odstraňuje šmouhy ze zrcadla a přitom zanechává povrch zářivý. Nastříkejte, setřete a je to hotové!

Kachličky

Na kachličky a spáry mezi nimi použijte Cif Koupelna Ultrafast sprej nebo univerzální Cif Actifizz sprej. Nastříkejte sprej na kachličky, nechte chvíli působit a poté setřete hadříkem.