Řešení pro vás

Dřez a nerezové povrchy

Na dřez a ostatní nerezové plochy nebo třeba i nerezové hrnce použijte sprej Cif Nerez, který účinně odstraňuje mastnotu, skvrny od vody a ostatní nečistoty. Nastříkejte na povrch, nechejte několik sekund působit a poté setřete vlhkou houbičkou a opláchněte. Pro ještě lepší výsledek povrch po opláchnutí  vysušte.

Lednice

Vrchní část a dveře lednice se postupem času pokrývají prachem a mastnotou z kuchyňských výparů. Krémový čisticí přípravek Cif krém nebo sprej Cif Power & Shine Kuchyně to zvládne na jedničku. Vyčistí a nepoškrábe! Tyto prostředky můžete použít také na vyčištění lednice zevnitř.

Kuchyňská linka a skříňky

Pro každodenní péči o vaši kuchyňskou linku a skříňky doporučujeme Cif Power & Shine Kuchyněnebo Cif Actifizz. Stačí jen nastříkat, setřít a je to! Na zašlou špínu můžete použít také Cif krém, který vyčiští i zdánlivě nevyčistitelné.

Mikrovlnné trouby a sporáky

Mikrovlnné trouby - Pro každodenní péči o vaši kuchyňskou linku a skříňky doporučujeme Cif Power & Shine Kuchyně. Sprej stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít vlhkým hadříkem a mastnota je ihned pryč!

Trouby a sporáky - Akrylové vnitřky v mikrovlnných troubách a jejich vnější části z nerezové oceli vyčistíte pomocí spreje Cif Ultra Univerzální Odmašťovač. Abrazivní čistidlo na tento typ povrchů nepoužívejte. Pro odstranění mastnoty ze sporáku můžete opět hravě sáhnout po Cif Univerzálním Odmašťovači, protože kromě vysoké účinnosti je šetrný i k citlivým povrchům jako je sklokeramika nebo nerezová ocel. Sklokeramickou dosku nechte před aplikací přípravku vychladnout. Pro odstranění odolnější špíny nechte přípravek působit o pár minut déle.