Řešení pro vás

Plastové hračky

Vytáhli jste po zimě starou tříkolku, které se drží zašlá špína? Naneste na houbičku Cif Cream a špínu jednoduše setřete. Cif Cream vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné!

Gril

Před každým grilováním, stejně jako po grilování by se měl grilovací rošt vypálit. Vypalujeme tak dlouho, dokud se z něj nepřestane kouřit. Následně rošt vyčistíme speciálním kartáčem. Zaschlé mastné skvrny na víku grilu či po jeho stranách a stopy od kouře nejsnadněji odstraníme pomocí Cif trouba & gril čistící sprej. Pomůžeme si ještě houbičkou na nádobí. Mastné skvrny je třeba takto pravidelně odstraňovat, nenechávat je ani na vnějších částech grilu, protože mastnota posléze pevně ulpí a narušuje povrch grilu.

Záhradní nábytek

Pro každodenní péči o váš plastový zahradní nábytek doporučujeme sprej Cif Actifizz. Nastříkejte sprej i na těžko dostupná místa a poté setřete hadříkem. Na usazenou špínu použijte Cif krém abrazivní čisticí přípravek. Pomocí navlhčené houbičky nebo utěrky naneste na čištěný povrch, poté lehce setřete a umyjte vodou.