Skip to content
komunita video

Navracíme krásu zašlým místům kolem nás

Naším posláním je navrácení krásy vašemu okolí! Víme, že v čistém a krásném okolí se cítíme šťastnější. Podívejte se, jak naše projekty pomáhají sousedstvím, jako je to vaše.

Dopad krásy na pohodu

Krása stimuluje pozitivní emoce a fyzickou pohodu. Když je veřejnému prostoru v naší čtvrti navrácena původní krása, jsme šťastnější a cítíme angažovanost a pocit hrdosti. Naším posláním v Cifu je obnovit krásu našich domovů a čtvrtí; myslíme si, že je to nejlepší způsob, jak pomoci sousedským komunitám v cestě za úspěchem. Řekněte sbohem zašlé špíně a přivítejte krásu

 • CIF komunita - ikona srdce

  Spojme se!

  Náš projekt Ahoj krásné Česko! je důkazem, že spolupráce při obnovení původní krásy zašlých míst v českých městech umocňuje v lidech pocit sounáležitosti a hrdosti na okolí, ve kterém žijí.

 • CIF komunita - ikona slunce

  Vraťme radost

  Když se pečuje o okolí, tak jak má, lidé se cítí šťastnější. Tento jednoduchý akt může obnovit radost ze sousedství a zlepšit fyzickou i duševní pohodu místních obyvatel.

 • CIF komunita - ikona domu

  Spolu to dokážeme!

  Náš projekt Ahoj krásné Česko! doteď ovlivnil život tisícům lidí. Původní krásu jsme navrátili zatím 2 místům v Brně a Velké nad Veličkou a připravujeme další! Podívejte se, jaké projekty podporujeme a jak se i vy můžete přispět svým hlasem.

Jste připraveni začít pomáhat svému okolí?

 • Usmívající se dobrovolníci před čisticí soupravou CIF

  Navrhněte místo, kterému je třeba navrátit zašlou krásu

  Víte o místu, které je pro Vás a vaše okolí důležité a potřebuje zkrášlit/zrenovovat? Nominujte ho do projektu Ahoj krásné Česko a možná právě Vámi navrženému místu přijdeme navrátit zašlou krásu už zanedlouho!

 • Špinavá a zničená budova s graffiti

  Zapojte své přítele a známé!

  Povězte svým přátelům a známým, aby hlasovali pro Vámi navržené místo a zvyšte tak šance, že právě Vašemu místu navrátíme zašlou krásu!

 • Podívejte se na naši poslední renovaci

  Nebojte se zapojit i místní samosprávu!

  Místní samospráva má často metody a dostupné prostředky, které mohou věnovat jednotlivým městským částem. Existují i různé dotace či příspěvky od nadací či neziskových organizací. Nebojte se informovat na příslušném místním úřadě.

Podívejte se na naši poslední renovaci