Skip to content
CIF - usmívající se muž u čištění budovy

Naše poslání

Cif věří, že v krásném okolí se cítíme šťastnější. Naší ambicí je zlepšit blaho tisícům lidí navrácením krásy pomocí čištění.

Obnova krásy našich domovů a měst

 • CIF - čistý a lesklý dům

  Význam našeho okolí

  Nedostatek péče o veřejný prostor způsobuje, že naše ulice vypadají ošklivě a vyvolávají pocity neštěstí a nejistoty. Cif věří, že bychom neměli žít v ošklivém světě, protože to negativně ovlivňuje naši duševní pohodu.

 • CIF - smile ikona

  Má krása vliv na naše zdraví?

  Je vědecky dokázáno, že estetika stimuluje pozitivní emoce a fyzickou pohodu. Cif věří, že obnovení veřejných prostor do jejich původní krásy v lidech zvyšuje pocit štěstí, hrdosti a sounáležitosti s okolím.

 • CIF - ikona skupiny lidí

  Širší dopad

  Renovací našich městských čtvrtí a sousedství prostřednictvím projektu Ahoj krásné Česko a obnovením jejich zašlé krásy je Cif schopen podporovat Cíle OSN pro udržitelný rozvoj; konkrétně cíl č. 11: „Učinit města inkluzivní, bezpečná, odolná a udržitelná“.

O Cif: Historie obnovy krásy

Cif byl založen v roce 1969 a vyvinul svůj první produkt s účelem odhalit krásu v našich domovech. Náš Cif krém byl na trh uveden se slibem odstranit i ty nejodolnější nečistoty bez poškození povrchů.

CIF - Ahoj krásné Česko tričko
CIF - usmívající se paní, která se odráží v krásně čistém povrchu

Cif neustále inovuje, aby lidem poskytoval nová řešení se stejným účelem – vysoce účinné a krásné výsledky: čištění bez poškození, stop a zbytků. Naše čisticí prostředky zanechávají krásné výsledky, které pomáhají přinést radost do našich domovů a okolí. Řekněte sbohem špíně a přivítejte krásu.