Skip to content
event detail alt text

Obnovte krásu pomocí Čističů CIF

min

:
2

Minutové čtení

3

Stáhnout

Věříme, v krásném domově a okolí se cítíme šťastnější. Proto čisticí prostředky CIF pomáhají obnovit krásu a radovat se z maličkostí.

Poznejte Vaše Čisticí prostředky CIF

Hledáte čisticí prostředek který zařídí, že se vaše kohoutky budou jen lesknout, kuchyňské ubrousky, které vyčistí vaši troubu tak, že bude jako nová, nebo čističe podlah tak účinné, že vám vykouzlí úsměv na tváři? Už nehledejte.

Krémy CIF

 

Naše víceúčelové čisticí prostředky CIF nejen dokonale čistí povrchy, ale nechávají je lesklé, bez šmouh a stop. Naše CIF krémy jsou určeny k odstranění nejodolnější nečistoty bez poškození povrchů.

 

Čistič koupelen & Kuchyňské ubrousky

 

Potřebujete další čisticí prostředky pro kuchyně a koupelny? Vyzkoušejte řadu Power & Shine. Díky čističi koupelen Cif, který umožňuje odstranění mýdlových usazenin a vodního kamene, a kuchyňskému spreji, který pomůže odstranit mastnotu a zanechá 100% lesk bez šmouh, bude váš domov překypovat krásou a pohodlím.

 

Cif Čistič podlah

 

Vaše podlaha si zaslouží jen to nejlepší. Naše víceúčelové tekuté čističe podlah jsou perfektní pro úklid podlahy v obývacích pokojích a kuchyních.

 

Cif Čisticí ubrousky

 

Použijte naše kuchyňské ubrousky Nature’s recipe k odstranění tuku a zanechání příjemné citrusové vůně nebo naše koupelnové čisticí ubrousky Nature’s recipe, které nabízejí 3x větší prevenci usazování vodního kamene, a udrží dřezy, dlaždice, a dokonce i záchody krásně čisté.